Středa 25 Led 2017
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • blue style
  • red style
  • yellow style
  • default style
Royal Tramp´s La Pureza PDF Tisk Email

Royal Tramp´s La Pureza -" Janinka" ( import Švédsko) - GALGO ESPAŇOL

* 2.3.2011

Po 20 letech snění, že bych si chtěla pořídit španělského galga jsem si řekla,že když budu dále jen snít dalších 20 let, tak už mi to nebude nic platné : -)) Takže jsem učinila rozhodnutí a v červenci 2011 k nám přicestovala Janinka. Přijela ze švédského chovu  Royal Tramp´s děkuji Seija : -) Děkuji přátelům Ditě a Ondrovi za pomoc při dovozu Janinky. Zatím lze o Janince říci, že je to velmi veselé živé štěně. Miluje všechny psy . K lidem je trochu odtažitá, ale to je přirozenost galgů, takoví oni jsou. Již nás pobavila velmi veselými kousky, které od barzojů neznám, ale vybavuji si je od malých saluk. S Janinkou mám v plánu hodně práce. Je to krásná výstavní fenka se zájmem o sport. Takže určitě bude k vidění na coursinzích možná i na dostihách. Galgů s rodokmen FCI u nás opravdu příliš není, takže koho by zajímali ozvěte se .-) Fotogalerie Janinky 

015a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Google překlad

Novinky

25.8.2012

Dne 24.8.2012 se naší Madlence narodila štěňátka. Vše o nich se dozvíte na stránkách Forget Valley

 
18.7.2012 - plánovaný vrh
Aktualizace - Plánovaný vrh ve stanici Forget Valley
 
1.3.2012
Naše štěňátka mají nové fotky ve fotogalerii zde. Pokud chcete více informací o tomto vrhu prosím výhradně mailem zbilmy@gmail.com . Rádi vás uvítáme u nás doma,přijeďte se podívat na vyjímečný vrh,který se již nedá opakovat.
 
21.8.2011
CACIB Bratislava 21.8.2011 - Jeronimo Primus - V1,CAC,CACIB. Jerynek je úplně vylínalý a tak máme opravdu radost : -) Jelikož delší dobu nikde nebyl na výstavě, byl opravdu nadšený a velmi vysmátý. Moc se mu Bratislavě líbilo.
 
19.8.2011
Kompletní update ve všech sekcích.
 

Online

Právě připojeni - hostů: 25 

Poradna

health-care-shield-iconInformace o zdraví,o alternativních možnostech léčby barzojů,o preparátech a jak je používat,o laboratorních hodnotách a dalším

Pro zájemce o štěňata

barzoj_puppy1Máte zájem o štěně barzoje ?  Podívejte co všechno musíte pro to udělat, jak se chovat k čerstvě nabytému štěněti.

Výstavy a jak na to

ikonapoharZajímá vás výstavní a sportovní dění s barzoji ? Podívejte se na nějaké tipy co a jak udělat.